1967 Chevrolet Impala gerçek sahibini buldu

Amerikan sinemasının en sevilen dizi filmlerinden Supernatural 15 yıl sonra bu yıl bitiyor. İki başrol oyuncusu Jensen Ackles ve Jared Padalecki’nin yanında Supernatural’ın üçüncü ve önemli bir baş rol oyuncusu var: 1964 model siyah Chevrolet Impala. Chevrolet’in bu efsane otomobili 15 yıldır Dean Winchester rolünde oynayan Jensen Ackles’in en büyük aşkı. Otomobiline “Bebek” diye hitabeden Dean, onu canlı bir insan gibi sevdi, anahtarını çok zor zamanlarda kardeşi dışında kimseye vermedi. Aşık olduğu kızları bile onun için terk etti. 

Asla uçağa binmeyen Dean, otomobili ile ABD’yi defalarca kat etti. Winchesterları iblislerle, hayaletlerle, meleklerle buluşturdu. Amerika Birleşik Devletleri’nde insanları kurtarırken ve bir şeyler avlarken, güçlü arabayla binlerce kilometre yol kat ettiler. Aracın 11. sezonda adını taşıyan bir bölümü bile var. Ve uygun şekilde, Supernatural bu sonbaharda sona erdiğinde, Dean Winchester’ı oynayan aktör Jensen Ackles, Impala’yı eve götürecek.

Ackles, haberi Digital Spy ve diğer kuruluşlarla (ComicBook.com aracılığıyla) paylaştı.

“Dizi çekiminin son günü  Supernatural’ın ilk gününden beri gözümün önünde tuttuğum bir şeyi alacağım. Ama sorun değil, onu çalmayacağım. Ben izin aldım. Yıllarca yalvardım, yalvardım ve yalvardım ama sonunda bu yıl başardım. Impala’yı eve götürmeme izin verecekler. “

Yorum Yaz


*